vodní postele, vodní postel lůžko, zdravé spaní
Vodní matrace a lůžka CZ
DE
Sídlo firmy: Legionářů 2475/6, 695 01 Hodonín
studio, studio zdravého spaní
matrace, nábytek
mobil : +420 603 925 117, E-mail: info@duo-akva.cz
postel, postele, lůžka



O vodním lůžku

DUO-AKVA  

Brožura - 50 Otázek a odpovědí o Vodním lůžku


Technika vodního lůžka:
Technika vodního lůžka
Vodní lůžko se jako obyčejné lůžko skládá z rámu lůžka (kovový, dřevěný, čalouněný...) a matrace, v tomto případě matrace vodní. Matracová sada se dá vložit do skoro jakéhokoliv rámu. Obsahuje matraci, pojistnou vanu, topení s termostatem a termopotah.
Prodáváme vodní matrace ze 2 typů: Soft side - kdy rám kolem matrace je měkký, matrace je samonosná a Hard side - kdy kolem matrace je potřeba pevný rám.


Hlavní výhody vodního lůžka:
Optimální podpora páteře
Optimální podpora páteře - Díky vodní matraci dochází k pravidelnému rozložení podpory těla, nedochází k proleženinám a tím zhoršení cirkulace krve.Vaše páteř je optimálně uložena a to v každé poloze. Linie páteře udržuje přirozený tvar. Vodní lůžko je výborné pro lidi s bolestmi kloubů, problémy s páteří a bolesti zad.

Roztoč
Perfektní hygiena - do vodního lůžka se nedostanou žádní roztoči, údržba matrace je jednoduchá. Velmi vhodné pro alergiky na prach a roztoče (což je asi každý 4 člověk v ČR) Pro alergiky dodáváme také speciální termopotahy.

Stejnoměrné rozložení teploty
Uvolňující teplota - Na rozdíl od normálních matrací kde tělo musí vydávat energii i v noci, vodní matrace podporuje tělo tím že dodává energii Vám. Příjemná teplota uvolňuje svaly a snižuje hranici bolesti. Díky preciznímu termostatu můžete nastavit teplotu matrace od 20 do 35 stupňů a to na 0,25 stupně přesně. Díky uvedené teplotě dochází také k rychlému odpařování vlastního potu, který se u normálních matrací ukládá uvnitř. Heslo: V létě chladí v zimě hřeje

alergie, termopotahy Počet přístupů:  CNW:Counter

O nás | Filozofie | O vodním lůžku | Ekologie | Nabídka lůžek | Novinky - akce | Kontakt |
bolesti zad, bolesti hlavy
© 2004 Created by Czechproduct Optimalizováno pro rozlišení 800x600 a větší.